• Головна
  • Депутати проголосували за обмеження руху транзитних вантажівок у Черкасах. Один був проти
15:40, 7 червня 2017 р.

Депутати проголосували за обмеження руху транзитних вантажівок у Черкасах. Один був проти

Після реконструкції в’їздів до м. Черкаси з боку вулиці Смілянської та дамби весь транзитний транспорт почав рухатися вулицями Сумгаїтською та 30 років Перемоги. Жителі Південно-Західного району почали скаржитися на постійний шум та гуркіт від вантажних автомобілів, які здебільшого проходять через місто транзитом. Про це на сесії 7 червня повідомив лідер Партії вільних демократів, депутат Черкаської міської ради Олександр Згіблов, – інформує ВІККА.

За його інформацією, щодня через Черкаси проїжджає близько 500 вантажних автомобілів, 2/3 з яких рухаються через Південно-Західний район. Тому депутат запропонував розглянути можливість зі встановлення необхідних обмежувальних знаків по вулиці 30 років Перемоги, Сумгаїтській та Руставі, які б забороняли проїзд транзитного транспорту більше 20 тонн.

Крім цього, на думку депутата, необхідно розробити схему проїзду через об’їзну, що проходить за містом в районі Геронимівки, а також встановити на в’їздах у місто з боку вулиці Смілянської та Сумгаїтської вагових комплексів, на яких зважуватимуть лише транзитний автотранспорт, а порушників, які перевозитимуть вантажі більше норми, штрафуватимуть.

"На наше переконання, таким чином ми зможемо поповнити міський бюджет", – додав Олександр Згіблов.

Його пропозицію підтримав 31 депутат. Проти проголосував лише один депутат Павло Карась.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #вантажний #транспорт #обмеження #руху
Оголошення
live comments feed...