• Головна
  • Понад півтисячі переселенців у Черкасах залишилися без пенсій
09:30, 6 червня 2017 р.

Понад півтисячі переселенців у Черкасах залишилися без пенсій

На обліку в управлінні ПФУ Черкасах перебувають 1 436 осіб з числа внутрішньо переміщених пенсіонерів. Але 534 особам виплата пенсій призупинена, оскільки вони не пройшли верифікацію. Про це повідомили в управлінні ПФУ в м. Черкаси, – передає кореспондент УНН-Центр.

У 2016 році за рішенням Уряду всіх пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб переведено на отримання соціальних виплат через “Державний ощадний банк України” та запроваджено їхню постійну верифікацію, зокрема, шляхом видачі електронних пенсійних посвідчень, які одночасно слугують і банківською карткою.

Управлінням оформлено електронне пенсійне посвідчення 1 154 внутрішньо переміщеним особам, з них в дев'яти осіб з інвалідністю 1 групи заяви прийнято з виїздом за їхнім місцем тимчасового проживання. Тому уже в грудні 2016 року 239 внутрішньо переміщеним особам призупинено виплату пенсії до з'ясування (відсутні за місцем тимчасової реєстрації, не оформили необхідний пакет документів для відкриття рахунків в Ощадбанку, тощо).

Наразі на обліку в управлінні перебувають 1 436 пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб, з яких 534 особам виплата пенсії призупинена, оскільки вони не пройшли верифікацію (відсутні за місцем тимчасової реєстрації) і комісією Черкаського міськвиконкому їм відмовлено в поновленні соціальних виплат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #переселенці #пенсії
Оголошення
live comments feed...