• Головна
  • Черкаський волонтер опікуватиметься журналістами-жертвами війни
12:00, 2 червня 2017 р.

Черкаський волонтер опікуватиметься журналістами-жертвами війни

Черкаський правозахисник, журналіст, волонтер Валерій Макеєв увійшов до складу Секретаріату Національної спілки журналістів України, – повідомляє у Фейсбуці Черкаська обласна організація НСЖУ.

– Валерій Макеєв став одним із 17-ти секретарів Спілки, – розповідає голова НСЖУ Сергій Томіленко. – Відповідатиме Валерій Федорович за надання допомоги журналістам-жертвам війни, у тому числі полоненим і пораненим. Також до кола його обов’язків входить міжнародна співпраця, спрямована на захист журналістів, які піддаються гонінням.

Секретаріат – виконавчий орган Національної спілки журналістів України. Він формує апарат НСЖУ, відповідає за підготовку цільових програм, проведення організаційно-творчих заходів, визначає переможців творчих конкурсів тощо.

– Робота, яку мені довірено – це робота за спеціальністю, – зазначив Валерій Макеєв. – До кола моїх обов’язків входить, зокрема, боротьба за звільнення затриманих у Росії та Криму журналістів – Романа Сущенка, Миколи Семени. Я відповідатиму за налагодження міжнародної журналістської солідарності, координацію дій НСЖУ з церквою. Переконаний, що наша робота буде плідною і результати будуть виправданими.

Черкаський волонтер опікуватиметься журналістами-жертвами війни, фото-1

Валерій Макеєв

Валерій Макеєв наголосив, що робота з захисту прав журналістів – складна і копітка справа, але вона є однією з головних складових діяльності Спілки журналістів.

– Журналісти повинні відчувати, що у складний момент вони можуть розраховувати на підтримку колег, – підсумував Валерій Федорович. – У свою чергу, сподіваюся на плідну співпрацю зі всіма однодумцями, з якими мене поєднує членство у Спілці журналістів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #нсжу #валерій #макеєв #секретаріат
Оголошення
live comments feed...