• Головна
  • З початку року надходження до місцевого бюджету від черкаських платників зросли на 154 мільйони гривень
10:50, 2 червня 2017 р.

З початку року надходження до місцевого бюджету від черкаських платників зросли на 154 мільйони гривень

Протягом січня-травня цього року до місцевого бюджету черкаськими платниками перераховано 611,8 мільйонів гривень податкових платежів. Темп росту надходжень склав 133,6 відсотків. Таким чином сума податків і зборів, які адмініструє ДПІ у м. Черкасах, перевищила минулорічні надходження територіальної громади майже на 154 мільйони гривень, – інформують у Черкаській міській раді.

Позитивна тенденція росту бюджетних надходжень ґрунтується на системному надходженні таких бюджетоутворюючих сегментів, як податок на доходи фізичних осіб, який утворює більше половини усіх платежів, – 352 мільйони гривень. Важливими бюджетоформуючими складовими становить єдиний податок, рівень сплати якого досяг 96,5 мільйонів гривень, земельний податок та орендна плата в сумі 71,6 мільйонів гривень та акцизний податок з роздрібного продажу – 26,1 мільйонів гривень.

«Додаткові надходження до місцевого бюджету – це той фінансовий ресурс, який посилить соціальну захищеність громади, це результат активної співпраці з органом місцевого самоврядування, бізнесом та громадськістю. Суттєво впливає на ці процеси робота з детінізації ринку праці, створення конкурентних умов для підприємницької діяльності, удосконалення земельних відносин та наведення порядку у сфері обігу підакцизних товарів», – зазначила заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Анна Білик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #бюджет #надходження
Оголошення
live comments feed...