Анатолієві Бондаренку вручили «баскетбольний» подарунок (ФОТО)

Символічна фотокартина юних баскетболістів Черкас спільно з керівництвом міста віднині з’явиться на почесному місті в кабінеті міського голови Анатолія Бондаренка, – розповідає прес-служба Черкаської міської ради.

Такий пам’ятний подарунок за підтримку міською владою баскетбольних стартів черкаських дітей вручили сьогодні меру президент МГО "Баскетбольний клуб БК "Країна Баскетболія" Олександр Нагорний та директор клубу "Черкаські Мавпи" Володимир Гриценко.

Анатолієві Бондаренку вручили «баскетбольний» подарунок (ФОТО), фото-1

За їхніми словами, завдяки сприянню міської влади та особисто Анатолія Бондаренка наші діти досягають високих спортивних результатів і мають гарні перспективні на майбутнє. Зокрема, вже 14 юних вихованців клубу є кандидатами до кадетських та юніорських збірних України.

Анатолієві Бондаренку вручили «баскетбольний» подарунок (ФОТО), фото-2

Приймаючи такий символічний подарунок, міський голова подякував керівництву клубу та всій спортивній спільноті міста за підтримку й віру в черкаських баскетболістів.

– Пишаюся нашими спортсменами і вважаю за обов’язок кожного свідомого черкасця підтримувати та вболівати за своїх, – наголосив Анатолій Бондаренко.

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси баскетбол бондаренко фотокартина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі