Японська компанія планує відкрити у Черкасах завод оптичних кабелів

Представництво японської компанії Fujikura Automotive Ukraine Lviv планує розширити роботу підприємства, відкривши заводи у Черкасах та Вінниці.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, – інформує Черкаси.city з посиланням на «Дивись.інфо».

«Завершили засідання “Кейданрен”, де працювали над інвестпроектами Україна-Японія. У результаті Fujikura Automotive Ukraine Lviv планує розширити роботу підприємства та збільшити штат зайнятих працівників з 2 тис до 3 тис, а ще відкрити два додаткових заводи площею по 10 тис м. кв. у Вінниці і Черкасах на 1,5 нових робочих місць кожен. Fujikura кажуть, що оцінювали перспективи роботи в Україні і вирішили, що тут чудові фахівці, можливості та умови», – повідомив Степан Кубів.

Довідково

Компанія Фуджікура була заснована у 1885р. із головним офісом у Японії та 50 000 працівників по всьому світу сьогодні. Основною продукцією компанії є оптичне волокно, телекомунікації та кабельні джгути для найбільших виробників автомобілів у світі.

http://cherkasy.ua.city
черкаси Fujikura японія завод
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі