Тепер «Черкасигаз» пікетує «Азот». Теж за борги

З 29 травня колектив ПАТ «Черкасигаз» оголосив пікетування ПАТ «Азот». Газовики наголошують: це вимушений захід у відстоюванні інтересів, забезпеченні прав і гарантій колективу. На нього зважилися, опинившись у ситуації невиконання першочергових платіжних зобов’язань, – пише Черкаський край.

– Дестабілізацію стану нашого товариства спричинила значна сума заборгованості, що не сплачується основним одержувачем послуг по розподілу природного газу –товариством «Азот», – йдеться в заяві колективу. – Перемовини з адміністрацією боржника не дали позитивних результатів. Змушені констатувати, що порушення фінансової дисципліни наблизили стан нашого підприємства до критичного та негативно позначаються на виконанні податкових та фінансових зобов’язань, виникненні технічних проблем через відсутність належного матеріально-технічного забезпечення з організації запланованих заходів і виконанні планів регламентованих робіт в т.ч. для попередження аварійних ситуацій, а також несвоєчасності виплати заробітної плати, переведенні працівників на чотирьохденний режим роботи та масовому звільненні кваліфікованих працівників.

У разі невирішення питання повернення боргу ПАТ «Азот» колектив ПАТ «Черкасигаз» залишає за собою право на вжиття більш дієвих заходів.

http://www.kray.ck.ua
черкасигаз азот пікетування борги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии