Виконком уніс зміни до міського бюджету на 2017 рік

Сьогодні члени виконкому погодили проект рішення міської ради щодо внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

Як розповіла директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган, серед головних уточнень – 8 мільйонів гривень трансферту з держбюджету на пільги та субсидії.

– Хоча цих коштів абсолютно недостатньо. Оскільки на сьогодні борг держави по цим напрямкам перевищує 200 мільйонів гривень, – зазначила Наталія Володимирівна.

Також 3 мільйона гривень направлено на придбання спортивного інвентарю для ДЮСШ «Спартак», які виділенні Черкасам з держбюджету за сприяння народного депутата Олега Петренка.

Наталія Джуган розповіла, що на зазначені потреби за умовами співфінансування з міського бюджету Черкас буде виділено 1 млн 590 тис гривень.

Ще один мільйон гривен, які за клопотанням народного депутата Владислава Голуба отримали Черкаси з держбюджету, буде направлено на реконструкцію дитячого садочка №86.

– Крім цього ми очікуємо повернення 4,5 мільйонів коштів КП «Черкасиводоканалу» по гарантійним виплатам, які спрямуємо на виплату зарплат працівників профтехучилищ, – розповіла Наталія Володимирівна.

Також за результатами розгляду у відповідному проекті рішення відбулось уточнення депутатських фондів та перерозподілені кошти у межах фінансового забезпечення департаментів.

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси бюджет2017 зміни
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии