Черкащанина, який розбещував малолітню дівчинку, засудили до 14 років позбавлення волі

Черкаським районним відділенням поліції Черкаського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області проводилося розслідування у кримінальному провадженні за фактами вчинення злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості відносно малолітньої, – повідомляє Черкаська місцева прокуратура.

Встановлено, що 38-річний житель Черкаського району М., маючи не зняту та не погашену судимість, на шлях виправлення не став і знову умисно скоїв ряд кримінальних правопорушень.

Так він, тимчасово проживаючи з громадянкою П. та її малолітньою донькою Т., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння і скориставшись тим, що П. перебувала в стані сильного алкогольного сп’яніння та спала в сусідній кімнаті, вчинив розбещення малолітньої Т., а саме – демонстрував їй на телефоні фотофайли порнографічного характеру. В подальшому М. зґвалтував малолітню Т. та насильницьким способом задовольнив з нею статеву пристрасть неприроднім шляхом.

За вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 156 (розбещення, вчинене щодо малолітньої особи), ч. 4 ст. 152 (зґвалтування, тобто статеві зносини із застосуванням насильства, вчинене щодо малолітньої особи), ч. З ст. 153 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, із застосуванням насильства, вчинене щодо малолітньої особи) чоловіка засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі строком на 14 років.

Наразі вирок не вступив в законну силу, оскільки триває строк на його апеляційне оскарження.

https://www.facebook.com/Черкаська-місцева-прокуратура
черкащанин розбещення малолітньої
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии