У Черкасах проходить Чілдрен Кінофест

Сьогодні малий зал кінотеатру «Україна» був переповнений дітлахами з усього міста. До перегляду пропонувався мультфільм «Маленький монстр», – повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Аудиторія глядачів була представлена дітьми від 6 і до 12 років.

– Триває третій день щорічного проекту «Чілдрен Кінофест», – розповідає директор кінотеатру «Україна» Валентина Слуцька. – Його організовують спеціально до Дня захисту дітей, такий собі показ відібраних стрічок для дітей та молоді. Приємно бачити, що наші зали переповнені, бажаючих дуже багато.

У Черкасах проходить Чілдрен Кінофест , фото-1

У залі очікування були батьки, які привели свою малечу до кінотеатру.

– Приємно, що в нас є такі проекти, де діти мають змогу безкоштовно подивитися мультики чи кіно, адже є такі діти, батьки яких не мають фінансової можливості зводити в кіно, – говорить мама Олена Кравченко.

Нагадаємо, що "Чілдрен Кінофест" – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як із найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

Фільм-переможець фестивалю визначається прямим голосуванням глядачів: на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, яким оцінює стрічку.

http://ogp.ck.ua/
черкаси кінотеатр україна чілдренкінофест
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі