У Черкасах жоден паспорт пляжу досі не підписаний

У Черкасах досі не підписаний жоден паспорт пляжу. Про це сьогодні на ранковій нараді міського голови повідомив начальник міського відділу ДСНС Андрій Хижняк, – передає кореспондент УНН-Центр.

"Стосовно готовності міських комунальних пляжів до початку купального сезону: робота ведеться в правильному напрямі, і такі пляжі, як "Пушкінський", мають бути по всьому узбережжю. Проте є проблема, що жоден паспорт пляжу до цього часу не підписаний, тому не можна сказати, що ми готові до пляжного сезону. Паспортів немає, оскільки рішення виконкому про назви пляжів було скасовано 6 квітня 2017 року. Щодо приватних пляжів: орендатори приватних пляжів не несуть відповідальності за тих, хто там відпочиває, тому можна ставити таблички "Купатися заборонено". Прошу затвердити розпорядження, в якому зазначатимуться назви пляжів та їхні межі, а також висвітлити це на сайті, щоб люди знали, де у нас безпечно відпочивати в місті", – зауважив Андрій Хижняк.

Він також додав, що роботи належним чином проводяться лише на пляжі "Пушкінський".

"За іншими двома комунальними пляжами – "Соснівським" та "Смілянським" – ніхто особливо не дивиться. Вони зарослі очеретом", – сказав Андрій Хижняк.

Нагадаємо, пляжний сезон у Черкасах стартує 1 червня.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаси пляжі паспорти готовність
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии