Представників черкаських та смілянських ОСББ навчатимуть енергоощадливості

У середу, 31 травня, в Будинку культури імені Івана Кулика (що на вулиці Благовісній, 170) відбудеться тренінг на тему «Розробка енергоефективних проектів у багатоквартирних будинках» для керівників ОСББ із Черкас та Сміли. За попередніми даними, участь у навчанні візьме близько 60 представників об’єднань. Про це повідомляють у департаменті житлово-комунального комплексу.

Тренінг проведуть у рамках проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», який реалізує Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMUB). Серед організаторів – Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, відділ сприяння ОСББ департаменту житлово-комунального комплексу, ГС «Черкаська Асоціація ОСББ та ЖБК «На варті».

Під час заходу учасники обговорять кілька тем, зокрема йтиметься про:

– ключові етапи проекту підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків

– джерела фінансування заходів з підвищення енергоефективності будинку

– особливості визначення виконавців робіт із реалізації енергоефективних проектів

– види договорів, які застосовуються в процесі реалізації енергоефективних проектів.

Тренінг проводитиме консультант проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», експерт із інституціональних та політичних питань у сфері енергоефективності іС consulenten Віталій Шаповаленко.

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси осбб енергоощадливість навчання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии