
09:20, 29 травня 2017 р.
Через пошкодження електрокабелю три будинки по Нечуя-Левицького залишилися без електрики
Сьогодні ремонтники Черкаського міського РЕМу продовжать ліквідовувати пошкодження кабельної лінії, внаслідок якого мешканці будинків №8, 10, 10/1 по вул. Нечуя-Левицького з вечора 27 травня залишилися без електропостачання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня