Юні таланти Черкас запрошують на концерт

1 червня о 16.00 у Будинку культури ім. І. Кулика відбудеться гала-концерт переможців міського конкурсу серед учнів шкіл естетичного виховання "Таланти твої, Черкаси", – інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Він започаткований у 1996 році для виявлення і збереження потенціалу обдарованих дітей міста серед учнів шкіл естетичного виховання, проводиться щорічно.

Юні таланти Черкас запрошують на концерт, фото-1

– У цьому році подані 134 заявки на участь у конкурсі, – розповідає начальник управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики Валентина Шепецька. – Серед них за напрямками: фортепіано, скрипка, баян, акордеон, флейта, саксофон, сопілка, гітара, домра, вокал, образотворче мистецтво, акторська майстерність. У більшості номінацій конкурсу діти показали високий професійний рівень підготовки, значне зростання майстерності дітей, які є неодноразовими учасниками цього конкурсу.

Так, за результатами творчого змагання, вихованці, яким були присуджені І, ІІ, ІІІ місця, отримали нагороди – звільнення від оплати за навчання відповідно на 100% за перше місце, на 70% – за друге і на 30% – за третє. Таке заохочення отримає 31 учасник конкурсу.

http://ogp.ck.ua/
черкаси юні таланти концерт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии