Проти введення в Україні річкового збору виступили й Черкаси

Одразу кілька міст і областей виступили проти створення Адміністрації внутрішніх водних шляхів і введення річкового збору, що пропонується у законопроекті №2475, який наразі розглядає Верховна Рада. Серед них – і Черкаси, – інформує ВІККА.

Як пише видання "Nikolaev24", міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом з мерами Миколаєва, Херсона та Кременчука обговорили законопроект та виступили проти його запровадження.

"Нещодавно ми обговорювали законопроект №2475 з міськими головами Херсона, Черкас, Кременчука. Наше місто виступило проти того, щоб впроваджувати цей законопроект. По-перше, вважаю і переконаний в цьому, що якщо річка зараз не працює, то створюючи додаткове фінансове навантаження в якості додаткових податків, ми не те, що не будемо розвивати, а взагалі вб'ємо бажання інвесторів вкладати в розвиток внутрішнього водного транспорту. Тому разом з іншими мерами міст я підтримував роботу в напрямку того, щоб цей законопроект не був підтриманий у Раді", – сказав міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич 24 травня під час засідання круглого столу з питань суднобудування та розвитку внутрішніх водних шляхів України в рамках проведення міжнародної виставки "Суднобудування 2017".

Мер Миколаєва зауважив, що і впровадження річкового збору, і створення нової контролюючої структури суперечить принципам децентралізації.

Разом з тим, присутній на засіданні голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко додав, що їхню позицію щодо законопроекту підтримали і обласні адміністрації зазначених міст.

http://vikka.ua
черкаси бондаренко річковий збір
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии