У Черкасах відбувся кінологічний спортивний марафон (ФОТО)

У Черкасах відбувся кінологічний спортивний марафон, Владимир Безуглый

20-21 травня 11 вихованців гуртка "Юний кінолог" ПНЗ Багатопрофільний молодіжний центр ЧМР взяли участь у кінологічному спортивному марафоні – Відкритому чемпіонаті Черкаської області. На протязі двох змагальних днів необхідно було пройти 6 трас, – розповідає прес-служба Черкаської міської ради.

20 травня на спортивному майданчику обласної Федерації кінологічного спорту в змаганнях з двоборства (кані-крос+ смуга перешкод) вдало виступили з собаками у категорії міні Сторчеус Анна з біглем Хена (I місце) і Майнич Марина з б/п Жуля (III місце).

З собаками в категорії максі третій результат у Брильової Галини з н/в Еста.

У Черкасах відбувся кінологічний спортивний марафон (ФОТО), фото-1

21 травня в парку Хіміків змагалися на трасах аджиліті. На трасі "Дебют" всі призові місця завоювали вихованці гуртка: 1.Брильва Галина з нв Еста; 2.Котолуп Сергій з таксою Діна; 3.Майнич Марина з н/в Багіра. На трасах "Прогрес" (аджиліті+джампінг) впевнено перемогла Сторчеус Анна з біглем Хена, яка виконала норматив I спортивного розряду. На трасах двоборства-іграшки (снукер+гемблерз) спортсмени змагалися з собаками двох ростових категорій (міні та максі). Сторчеус Анна посіла II місце в категорії міні, а Брильова Галина та Кучеренко Вікторія зі шнауцером Квіта посіли I та II місця в категорії максі.

Вітаємо керівника гуртка «Юний кінолог» Толстоп’ята Олександра, вихованців гуртка та їх чотирилапих друзів!

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси аджиліті марафон кінологи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі