Депутати облради теж звернулися до Уряду з приводу обленерго (ВІДЕО)

Депутати Черкаської облради на сьогоднішній сесії проголосували за звернення до уряду з приводу складної ситуації на підприємстві Черкасиобленерго. Про це повідомляє кореспондент «Прочерку».

Так, проект рішення «Про звернення депутатів Черкаської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо врегулювання ситуації на ПАТ «Черкасиобленерго» підтримали всі обласні народні обранці, присутні в залі.

Перед прийняттям рішення надавалось слово представникам обленерго і депутатам. Було вкотре озвучено суми заборгованості перед працівниками підприємства, присутнім нагадали про критичні ситуації, які вже ставались в області, зокрема на Чорнобаївщині.

Дехто висловлював думку щодо залучення до проблеми нардепів від Черкащини. Не дали слово депутати лише представнику Черкаської міськради депутату Любові Майбороді, яка наполягала насамперед на судовому вирішенні питання між "Азотом" і обленерго, а не проханні допомоги в Києва.

http://procherk.info
черкаси облрада обленерго звернення уряд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии