• Головна
  • «Черкаський Дніпро» здобув перемогу над «Буковиною» (ВІДЕООГЛЯД)
11:30, 24 травня 2017 р.

«Черкаський Дніпро» здобув перемогу над «Буковиною» (ВІДЕООГЛЯД)

У 32-му турі чемпіонату "Черкаський Дніпро" приймав на домашньому стадіоні чернівецьку «Буковину». Підопічні Вадима Євтушенка здобули впевнену перемогу з рахунком 2:0, – інформує прес-служба черкаського клубу.

Перший тайм

Перші хвилини матчу пройшли в досить рівній боротьбі, але вже на 5-й хвилині капітан Олег Тарасенко, традиційно підключившись до кутового, відкрив рахунок у матчі після удару головою. Подачу з кутового виконував Денис Скепський. "Буковина" відповіла кількома небезпечними випадами по правому флангу, але оборона нашої команди змогла впоратися з двома прострілами у воротарський майданчик. В наступній атаці вже Руслан Качур пробивав з кута воротарського майданчика у ближній кут, після помилки захисника, але воротар "жовто-чорних" зайняв правильну позицію і вибив м'яча на кутовий.

Відповіли чернівчани атакою колишнього гравця нашої команди Сергія Чеботарьова, який пробивав з лінії штрафного майданчика, але Орест Будюк все бачив і відбивши м'яч перед собою одразу ж забрав його під свій контроль. Після цих атак команди надовго пішли в центр поля і обмінювалися спробами закидів, флангових проходів і боролися за контроль над центром. "Буковина" за довгий час заробила лише один кутовий, який так само не приніс результату.

Ближче до 30-ї хвилини небезпека була вже біля воріт Мозіля. Юрій Бушман, отримавши передачу від Дениса Скепського, навішував вглиб штрафного майданчика на Руслана Качура, який без будь-яких перешкод пробивав головою в дальній кут, але не влучив у ствір воріт. М'яч пройшов біля стійки. Трохи пізніше метрів з двадцяти наважився пробити Андрій Сторчоус, але теж не влучив по воротах.

Футболісти "Буковини" отримали шикарний шанс зрівняти рахунок під кінець тайму, але після проникаючої передачі Клака, виходячи один на один з Орестом Будюком, нападник Владислав Бугай промахнувся по м'ячу і момент був змарнований.

Другий тайм

Другу половину гри значно активніше почали гості. Зароблений штрафний з ударної позиції пішов виконувати Тєрєхов. Але пробив "на точність" дуже слабо. М'яч ще не долетівши до воріт знайшов голову Олега Тарасенка, який вибив його в поле. Наступний відрізок матчу пройшов у боротьбі із картками та участю медиків. Одного з гравців "Буковини" навіть довелося виносити на ношах. Вадим Євтушенко вже на 55-й хвилині замінив Руслана Качура на Дениса Балана, а роль нападника став грати Ярослав Ямполь, який мав кілька шансів забити, але м'яч у ворота так і не пішов.

Ближче до 60-й хвилині наша команда знову оточила штрафний майданчик гостей, але безліч атак завершилися лише одним ударом від Андрія Сторчоуса, який пробив вище воріт. Велику частину часу "дніпряни" продовжували проводити в атаці, але це не призвело до якоїсь серйозної небезпеки. Непоганий шанс мав Володимир Шопін, отримавший передачу від Дениса Балана, але пробивши в дальній і незахищений кут воріт "Буковини" наш захисник не потрапив у ствір. М'яч пройшов в сантиметрах від стійки.

На 81-й хвилині на поле замість Андрія Сторчоуса вийшов Ігор Мединський і непогано освіжив гру команди попереду, беручи участь у кількох небезпечних епізодах. Останні пару хвилин основного часу стали досить небезпечними для "Черкаського Дніпра". Чернівчани зібралися з силами і провели дві небезпечні атаки з ударами зі штрафної площі. У першій атаці завадив Олег Синьогуб, а у другій відмінно зіграв Орест Будюк. Вирвавшись в атаку, гості забули про захист, за що і поплатилися на 90+2 хвилині.

Провалом у центрі поля скористався Денис Скепський. Протягнув сферу по центру та прокинув м'яча на фланг Антону Крамару, який прострілив у воротарський майданчик. М'яч пройшов захисників і воротаря, прилетівши на ногу Ігорю Мединському, якому залишалося лише проштовхнути його у порожні ворота.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію