
10:50, 24 травня 2017 р.
Черкаські енергетики прийшли до депутатів на сесію (ФОТО)

Працівники Черкаського РЕМу прийшли до депутатів на позачергову сесію 24 травня, аби розглянути питання врегулювання ситуації на підприємстві, – передає кореспондент vikka.ua.

Нагадаємо, до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка звернувся страйковий комітет ПАТ "Черкасиобленерго" з вимогою скликати позачергову сесію.
"Черкасиобленерго", зокрема Черкаському міському РЕМу 5 місяців не виплачують заробітної плати. У працівників немає не лише зарплати, але й можливостей проводити ремонтні роботи.
Як повідомляв сайт vikka.ua, черкасці у травні не отримали платіжок за електроенергію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
12:47, 25 червня
18:20, 26 червня
10:23, 16 червня
00:03, 14 червня
4