
16:10, 23 травня 2017 р.
Працівники Черкасиобленерго перекрили дорогу (ФОТО)

На вул. Святотроїцькій (колишня Кірова) між вулицями Надпільною (колишня Ільїна) та Благовісною працівники ПАТ «Черкасиобленерго» перекрили дорогу, – інформує ВиЧЕрпно.

Сьогодні вони розпочали безстроковий страйк, аж поки їм не буде виплачена 5-місячна заборгованість по заробітній платі.
Після цього вони продовжили свою безстрокову акцію на Соборній площі. За словами мітингарів, вони чекають відповіді від заступника голови Черкаської ОДА. У разі негативної відповіді мають у планах розгортати палатки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
12:13, 19 червня
23:00, 15 червня
15:22, 22 червня
12:13, 19 червня
15:22, 22 червня