У Черкасах триває всеукраїнський телерадіофестиваль, присвячений Шевченку

З 19 по 23 травня на базі філії ПАТ «НСТУ «Черкаська регіональна дирекція» проходить III Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну», співорганізатором якого є Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Про це повідомляє Прочерк із посиланням на прес-службу комітету.

Участь у церемонії відкриття фестивалю взяв перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. «Одне із завдань суспільного мовлення є популяризація життя і творчості Тараса Шевченка, – сказав у своєму виступі Богдан Червак. – І це не тільки тому, що він геніальний митець – поет і художник, – а ще й тому, що він є духовним засновником буття української нації».

Участь в урочистому відкритті фестивалю також взяли державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко, представники обласної влади, громадськості.

Серед учасників фестивалю – телерадіожурналісти зі всієї України, а також з Іспанії, Білорусі, Німеччини, Грузії, Туреччини. Всього на розгляд журі фестивалю надійшло майже 100 телевізійних та радіопрограм. Окрім конкурсних переглядів, програмою фестивалю передбачено проведення майстер-класів, творчих зустрічей, спілкування у журналістському середовищі.

Учасники та гості фестивалю відвідають також Кам’янку, Чигирин, Золотоношу, де ознайомляться з історико-культурною спадщиною регіону.

http://procherk.info
черкаси телерадіофестиваль кобзар єднає
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии