
прямо зараз
12:50, 22 травня 2017 р.
На Соборній площі знову страйкують енергетики (ФОТО)
прямо зараз

Учергове на Соборну площу вийшли з плакатами працівники Черкаського РЕМу. Як і в попередні рази, на мітинг їх вигнала скрута, – інформує сайт vikka.ua.
За словами енергетиків, на підприємстві вже не залишилося ані матеріалів, ані бензину, тож цілком реально, що місто залишиться без світла.
Вони переконують: знову і знову виходитимуть на мітинги, аж поки їх не почують владці.
Нагадаємо, наразі "Черкасиобленерго" заборгувало працівникам понад 99 млн грн.
Як повідомляв сайт vikka.ua, у "Черкасиобленерго" масово звільняються працівники.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
12:47, 25 червня
18:20, 26 червня
10:23, 16 червня
00:03, 14 червня
4