Музей Середньої Наддніпрянщини змінив графік роботи. Тепер він працюватиме і в вихідні

У ці дні більшість закладів працюють безкоштовно і охоче показують свої виставкові зали. І черкаський музей Середньої Наддніпрянщини, який створив відомий археолог Михайло Сиволап, радо відчиняє свої двері для відвідувачів.

Нагадаємо, музейна кімната розташована на 1-му поверсі кінотеарту "Україна", де вдалося розмістити більше 1300 експонатів. Її відкрили 27 квітня. – розповідає прес-служба Черкаської міської ради.

За цей час експозицію оглянули 100 відвідувачів. Постійно діюча виставка працює у будні з 16 до 18 години. Наразі робочий графік змінено: екскурсії триватимуть ще й у вихідні з 14-ї до 16-ї години. Їх проводить особисто Михайло Сиволап.

– Ми працюватимемо над тим, аби влітку музейну кімнату відвідали якомога більше школярів, які відпочиватимуть у пришкільних таборах, – говорить начальник управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики Валентина Шепецька. – Наразі музей працює в такому режимі, бо не введена ще одна ставка музейного працівника – екскурсовода. Запрошуємо черкасців оглянути експозицію, вона справді унікальна.

Нагадаємо, виставка містить експонати всіх епох минулого нашого краю від знарядь неандертальців (понад 100 тис років тому) до артефактів ХІХ – початку ХХ ст., серед них цілий ряд унікальних і рідкісних для решти музеїв Черкащини і навіть України.

Археологічні експонати розміщені у 8-ми тематико-хронологічних вітринах, доповнені численними ілюстраціями та археологічними картами різних епох.

Крім археологічних експонатів, відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з деякими зразками допоміжних колекцій музею, адже експозиція розпочинається додатковою вітриною "Наш край до появи людини", а у невеличкому мюнцкабінеті музею можна ознайомитися з нумізматично-боністичною виставкою "Історія України в монетах і банкнотах".

Музей Середньої Наддніпрянщини змінив графік роботи. Тепер він працюватиме і в вихідні, фото-1
http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси археологічний музей вихідні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі