Завтра в Черкасах відбудеться конкурс краси

Завтра в Черкасах відбудеться конкурс краси, Владимир Безуглый

Фінал сьомого конкурсу краси, кмітливості й таланту «СтудМіс Черкащини 2017» відбудеться 19 травня о 18.30 в Палаці культури «Дружба народів». Конкурсні виходи красунь оцінюватиме компетентне журі, – розповідає Нова Доба.

Понад два місяці дівчата наполегливо готувалися до фіналу: займалися в тренажерному залі, брали участь у рекламних зйомках, відвідували численні репетиції, демонстрували свої таланти. Крім омріяної корони та численних подарунків, перша красуня отримає подорож до Європи від мережі туристичних агенцій «Соната». Крім того, ще одну туристичну путівку «Соната» підготувала і для «Міс глядацьких симпатій», яку обиратимуть глядачі в залі.

– Цього року ми підготували аж п’ять корон для наших красунь, – розповідає засновник і головний організатор конкурсу «СтудМіс Черкащини» Марина Богомазова. – З кожним роком рівень конкурсу зростає, також збільшується кількість охочих взяти в ньому участь. Конкуренція досить висока. Але дівчата мають перед собою чітку мету, тому дуже сумлінно ставляться до процесу підготовки. Переможниця конкурсу представлятиме Черкащину на всеукраїнському етапі конкурсу краси «СтудМіс України», що традиційно відбудеться восени в Києві.

http://novadoba.com.ua
черкаси конкурс краси студміс-2017
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии