На трьох черкаських майданчиках лунатиме вулична музика

День вуличної музики, автором якого є Тарас Улітко, проведуть у Черкасах 20 травня.

Акція "День вуличної музики" була підтримана серед інших 14-ти проектів цьогорічної програми грантів у сфері культури. Так, департамент освіти і гуманітарної політики долучився до фінансування заходу на майже 15 тис грн, що склало більше половини бюджету проекту, – повідомляє прес-служба департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

За ним, на трьох площах міста – Європейській, біля Центру дитячої та юнацької творчості й міської ради протягом дня лунатиме музика різних стилів.

На трьох черкаських майданчиках лунатиме вулична музика, фото-1

Проект, переконаний його автор, є актуальним для молоді, надто - щодо залучення творчих людей та розкриття їхнього потенціалу. Так, проявити себе на сцені зможуть усі бажаючі музиканти. Серед іншого, проект популяризуватиме не лише творчість, а й здоровий спосіб життя.

– Прикметно, що День вуличної музики у місті відбудеться вперше, – говорить директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – Саме новизна проекту і забезпечила йому голоси журі. Крім того, акція передбачає участь значної кількості молоді-волонтерів. Думаю, це чудова нагода для підлітків та молодих людей отримати перший досвід.

Тарас Улітко особисто брав участь у фестивалях у складі різних гуртів, був співорганізатором фестів "Місячна варта-2016", "БАРД-зна що 2012-2013", учасник культурно-масових заходів, партнер КСН "Центральний" упродовж 5-ти років щодо проведення різних заходів.

http://ogp.ck.ua/
черкаси вулична музика тарас улітко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі