Борг ПАТ “Черкасиобленерго” перед працівниками становить близько 100 мільйонів

Станом на 1 травня 2017 року сума боргу ПАТ “Черкасиобленерго” перед працівниками становить близько 100 мільйонів гривень. Про це повідомили сьогодні під час прес-конференції у федерації профспілок, – розповідає ІнфоМІСТ.

– Працівники “Черкасиобленерго” з січня не отримують зарплату. Борг нині складає близько ста мільйонів гривень. Більш важливої проблеми, як невиплата зарплати, я вважаю, немає. Працівники не мають змоги забезпечувати свою родину, сплачувати комунальні послуги, розраховуватися з фінансовими зобов’язаннями. Тим паче, що чимало осіб працюють на підприємстві сім’ями, – говорить голова федерації профспілок області Петро Шевченко.

Борг ПАТ “Черкасиобленерго” перед працівниками становить близько 100 мільйонів, фото-1

Він також повідомив, що у підприємства відсутні кошти на проведення аварійних ремонтних робіт, не реєструються податкові накладні (сума сягає 90 мільйонів гривень), що негативно впливає на роботу суб’єктів господарювання. За його словами, профспілки за цей час привернули увагу до цієї проблеми на місцевому та державному рівні.

Шевченко повідомив, що з 24 структурних підрозділів підприємства вже 20 вступили в колективний трудовий спір з адміністрацією. 22-25 травня ці профспілки зможуть долучитися до страйку, який раніше оголосила профспілка Черкаського міського РЕМу.

Завтра, 18 травня, у Києві за ініціативи голови Черкаськоі ОДА Юрія Ткаченка відбудеться нарада за участі представників ОДА, НКРЕКП, Фонду Держмайна, ДП “Енергоринок” та інших зацікавлених організацій.

infomist.ck.ua
черкасиобленерго зарплати борг шевченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі