Колектив Черкаського РЕМу потерпає від безгрошів’я

Голова профспілки Черкаського РЕМу, колектив якого страйкує, стверджує, що колектив доведений до крайнощів, – пише ІнфоМІСТ.

– Кілька днів тому ми мали багатоквартирні будинкі, які дві доби сиділи без світла, на Гоголя та Пушкіна. Це великі, багатосекційні будинки. Героїчними зусиллями вдалося ліквідувати проблеми. В районі Надпільної також вдалося частково відновити електропостачання. Це будинки, в яких електроплити, та подача води відбувається електронасосами, – говорить голова профспілки Черкаського міського РЕМу Ігор Антонюк.

За його словами, колектив доведений до крайнощів, але, попри це, необхідні та невідкладні роботи виконує.

– Нині така ситуація по області, що хочете світла – заправте машину. У підприємства немає грошей ні на пальне, ні на інші засоби для роботи, – додає чоловік. – Ми не бачимо світла в кінці тунелю. Те, що ми робимо колективом, який налічує 355 людей, – це своєрідна революція.

Як писав “Інфоміст”, станом на 1 травня 2017 року сума боргу ПАТ “Черкасиобленерго” перед працівниками становить близько 100 мільйонів гривень. Лише за день із апарату ПАТ “Черкасиобленерго” звільнилося 7 працівників.

infomist.ck.ua
черкаський рем безгрошів’я антонюк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии