
10:50, 17 травня 2017 р.
Майно «Фотоприладу» прийматиме на баланс міста спеціальна комісія
Днями на засіданні виконкому Черкаської міської ради було проголосовано за створення комісії з прийняття на баланс у комунальну власність майна заводу “Фотоприлад”. Очолив комісію заступник міського голови Черкас Сергій Гура, – повідомляє Дзвін.
Як повідомлялося раніше, Укроборонпром, який керує черкаським підприємством “Фотоприлад”, відмовляється від утримання поліклініки, басейну та дитячого табору в Благодатному (Чапаєвка) Золотоніського району та передасть безкоштовно ці об’єкти у власність міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
12:47, 25 червня
18:20, 26 червня
10:23, 16 червня
00:03, 14 червня
4