Черкаський журналіст на всю Україну показав, із чого готують шаурму (ВІДЕО)

Черкаський журналіст Валентин Чернявський продовжує перевтілюватися у програмах на Новому каналі. Цього разу для випуску "Таємний агент" він влаштувався на роботу в кіоск, де продають шаурму. Побачивши в яких умовах там готують страви, журналіст довго не витримав, – розповідає ВІККА.

"Байдуже, що м'ясо зіпсоване і люди це купуватимуть. Там продають навіть не вчорашнє чи позавчорашнє м'ясо, а позапозапозавчорашнє. Навіть на ніч м'ясо не ховають у холодильник. Так воно і висить 3-4 дні на вертелі, поки не привезуть нове", – розповідає Валентин Чернявський.

При цьому власники такого бізнесу аніскільки не переймаються санітарними нормами та тим, щоб покупці можуть отримати серйозне харчове отруєння.

"Їм усе по-барабану, те, що приходять люди, що погрожують викликати правоохоронні органи. У них усе «на мазі». Родички чоловіка, який отруївся шаурмою, пішли ні з чим", – констатує журналіст.

Зрештою, Валентин не витримує та, поки власник не чує, попереджає потенційних клієнтів, аби ті не ризикували здоров’ям та нічого не купували.

http://vikka.ua
черкаський журналіст чернявський шаурма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі