Трьох черкащан нагородять почесними знаками “За заслуги перед містом Черкаси”

На засіданні виконавчого комітету Черкаської міськради ухвалили рішення “Про нагородження пам’ятним знаком “За заслуги перед містом Черкаси” Олександра Шаповала, Олександру Шулежко та Олексадра Толбатова. Про це повідомляє ІнфоМІСТ.

Олександр Шаповал (посмертно) – боєць АТО, який загинув у віці 23-ох років виконуючи бойове завдання в зоні АТО, у Мар’їнці. Навчався у черкаській школі №30.

Олександра Шулежко (посмертно) – під час німецької окупації м. Черкаси в роки ІІ світової війни, ризикуючи власним життям та життям своїх двох неповнолітніх доньок, створила в Черкасах дитячий притулок та врятувала від голоду та поневірянь майже 90 дітей-сиріт і безпритульних, віком від 1 до 14 років, із них від смерті – 25 дітей єврейської національності. 1994 року Фондом "Пам’ять жертв фашизму України" Шулежко Олександрі Максимівні присвоєно звання «Праведник народів світу». У липні 1996 року її посмертно нагороджено медаллю і дипломом «Праведника Народів Світу» Міжнародної єврейської організації жертв фашизму, її ім’я занесено на Стіну Пам’яті в Алеї Праведників народів світу.

Олександр Толбатов (на фото) – розробив власну систему оздоровлення. Спільно з кафедрою фізвиховання ЧНУ ім. Б. Хмельницького створив унікальну методику «моржування». Автор запатентованого винаходу «Жилет Толбатова».

infomist.ck.ua
черкаси почесний знак шулежко заслуги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі