
12:00, 16 травня 2017 р.
Черкаські патрульні затримали порушника, який викрав телефони в співгромадянина
14 травня, близько 23-ї години, патрульні опрацьовували виклик на вулиці Олени Теліги. На дитячому майданчику виявили чоловіка, який розпивав алкогольний напій та виражався нецензурною лайкою, – інформує прес-служба патрульної поліції Черкас.
У цей час до інспекторів підійшов громадянин та повідомив, що саме ця особа викрала у нього два мобільні телефони. Чоловіка доставили до міського відділу поліції.
При поверхневій перевірці у нього виявили та вилучили крадені речі.
Порушника передали в руки слідчим для з'ясування усіх обставин події.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня