• Головна
  • Як оздоровлюватимуться учасники антитерористичної операції в цьому році? Фахівець роз’яснює
18:40, 15 травня 2017 р.

Як оздоровлюватимуться учасники антитерористичної операції в цьому році? Фахівець роз’яснює

Начальник управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Валентина Литвинович інформує, що у 2017 році змінений порядок організації санаторно-курортного оздоровлення учасників антитерористичної операції (далі – учасників АТО), який здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у держаному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 (далі – Порядок).

Наказом Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації від 25.04.2017 № 23 затверджений розподіл коштів, передбачених для санаторно-курортного оздоровлення учасників АТО у 2017 році, – повідомляють у Черкаській міській раді.

Учасники АТО направляються на лікування до санаторно-курортних закладів відповідно до Порядку згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості.

Для одержання санаторно-курортного лікування учасники АТО повинні перебувати на обліку в департаменті соціальної політики Черкаської міської ради (далі – департамент) за зареєстрованим місцем проживання чи фактичним місцем проживання (для переселених з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції).

Для взяття на облік особа чи її законний представник подає до департаменту за адресою: бульв. Шевченка, буд. 307 (бульв. Шевченка, буд. 117) заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Департамент безготівково перераховує кошти санаторно-курортним закладам за надані послуги відповідно до укладених договорів про забезпечення путівкою та на підставі акта наданих послуг.

Гранична вартість путівки (ліжко-дня) визначається щороку Мінсоцполітики за пропозицією Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та за погодженням з Мінфіном.

Учасникам АТО, за їх бажанням, можуть надаватися додаткові послуги за рахунок власних коштів чи інших джерел, не заборонених законодавством.

Департамент ознайомлює з інформацією про санаторно-курортні заклади учасника АТО, який у десятиденний строк повідомляє про згоду (відмову) на отримання такого лікування.

У разі отримання відмови у прийнятті на санаторно-курортне лікування закладом, обраним учасником АТО, департамент інформує про це учасника АТО та пропонує обрати інший заклад.

Департамент та учасник АТО укладають договір у трьох примірниках (один - департаменту, другий – санаторно-курортному закладу, третій – учаснику АТО).

Учасник АТО після завершення лікування у санаторно-курортному закладі подає департаменту зворотний талон від путівки або інший документ в установленому порядку.

Департамент на підставі акта наданих послуг проводить розрахунки згідно з умовами договору.

Дія цього Порядку не поширюється на осіб, зазначених у Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187, та Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2011 № 446.

УВАГА!

Учасників АТО, які перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікування з 2015 року, просимо терміново звернутися до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за зареєстрованим місцем проживання чи фактичним місцем проживання (для переселених з тимчасово окупованих території чи районів проведення антитерористичної операції: бул. Шевченка, 307 (Придніпровський район), т. 32-00-96, Щевченка, 117 (Соснівський район), 37-80-83 для визначення санаторію, де він має намір проходити санаторно-курортне лікування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #учасники #ато #оздоровлення #роз’яснення
Оголошення
live comments feed...