На благодійному балу черкаські учні збирали кошти для хворого товариша

В обласному Художньому музеї провели другий «Благодійний бал лідерів учнівського самоврядування». З метою зібрання коштів на лікування учня гуманітарно-правового ліцею Олега Перевізника навчальні заклади міста підготували концертну програму, – розповідають у департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.

У хлопця діагностували лімфому. Захід організований Міською Учнівською міжпарламентською асамблеєю.

– Він хоче жити і бачити світ, як ми! Я знаю, що разом ми – сила! Давайте разом допоможемо Олегові ЖИТИ, – закликала спікер УМА Зоряна Христоріз.

Участь у заході зголосилися узяти більше 200 школярів. Вони продемонстрували вміння танцювати вальс, кантрі, польку, падеграс, полонез, свої вокальні здібності. Загалом до благодійної допомоги долучилися майже 900 осіб. Вдалося зібрати близько десяти тисяч гривень.

– Приємно було відвідати цей благодійний бал, побачити, яка талановита, ініціативна й свідома у нас молодь, – зазначила заступник директора департаменту освіти і гуманітарної політики ЧМР Марина Бакланова.

Захід відбувся за підтримки департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР, міського методичного кабінету установ освіти, адміністрації обласного художнього музею, міського Будинку культури ім. І. Кулика.

http://ogp.ck.ua
черкаси учні благодійний бал кошти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі