«Найдорожчі» діти – в черкаських дитсадках

У Черкасах черга в дитячих садках становить більше тисячі осіб. Про це на ранковій нараді міського голови Анатолія Бондаренка повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, – повідомляє УНН-Центр.

“Цьогоріч до дитячих садків не можуть потрапити близько ста осіб, а загальна черга становить більше тисячі осіб”, – сказав Ігор Волошин.

Як повідомила на нараді директор департаменту фінансової політики ЧМР Наталія Джуган, показник кількості вихованців у садках менший на 1 280 осіб або 10,5 % від середнього по Україні.

“У Черкасах – 53 садки, їх відвідують близько 11 тисяч вихованців. Для порівняння: у Вінниці майже така ж кількість дошкільних навчальних закладів, зокрема 54, але у них виховуються майже 18 тисяч дітей”, – зауважила Наталія Джуган.

Вона також додала, що у зв'язку з цим у дитячих садках міста – “найдорожчі” діти.

“Обсяг видатків на одного вихованця ДНЗ цьогоріч складає 20 205 грн, що є одним із найбільших показників і на 4 221 грн більше середнього (15 984 грн) серед міст, що порівнювались», – сказала Наталія Джуган.

Обговорюючи показники, члени наради додали, що в місті не вистачає садків лише на Митниці та на вул. Корольова.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаси дитсадки діти черга
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі