
12:20, 14 травня 2017 р.
Черкаські силовики грали в футбол (ВІДЕО)
Учора серед патрульних поліцейських, рятувальників, податківців, прокурорів, прикордонників, нацгвардійців, правоохоронців ГУНП, СБУ та працівників пенітенціарної служби відбувся дружній турнір з футболу.
У запеклій боротьбі переможцем матчу стала збірна команда пожежної академії. Друге місце посіла команда СБУ, а третє здобула команда патрульних поліцейських, – інформують у патрульній поліції Черкас.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
00:03, 14 червня
1
20:36, 16 червня
10:23, 16 червня