У Черкаській ДЮСШ «Дніпро-80» урочисто відкрили футбольне поле зі штучним покриттям

На новому яскравому полі вишикувалися вихованці, тренери та гості свята. Завітав і народний обранець Олег Петренко. Депутат долучився до вирішення питання фінансування цього проекту. Нагадаємо, футбольне поле коштувало бюджету міста та країни майже 5 млн грн, - інформують у департаменті осввіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

– Сьогодні – один із тих днів, коли можна сказати, що здійснюються мрії. Про ідею цього задуму ми почали мріяти близько 10 років тому, – розповів Олег Петренко.

Привітав присутніх і першим випробував поле під час гри міський голова Анатолій Бондаренко.

– Робота щодо створення цього поля, я певен, увінчається успіхом і через декілька років ми будемо тут мати нових Мессі, Рональдо й інших видатних спортсменів, – наголосив мер.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин , у підпорядкуванні якого перебувають спортивні школи міста, переконаний, що з такими проектами можна збільшити рівень зацікавленості дітей цим видом спорту. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Маю надію, що і це поле, і футбольна академія допоможуть досягти так званого "плану Маршалла" для українського футболу, про який торік навесні сказав президент ФФУ Андрій Павелко – збільшити кількість людей, які займаються футболом на 40% упродовж 5-ти років, – вважає Ігор Володимирович. – Як на мене, амбітна мета, але цілком реальна за умов належного матеріально-технічного оснащення. Вірю у футбольне майбутнє Черкас!»

ДЮСШ "Дніпро-80" відвідують більше 300-т юних черкасців.

http://ogp.ck.ua/
черкаси дюсш футбольне поле
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии