Зараз по Черкасах висаджують дерева, кущі, оформляють квітники

Замість видалених сухостійних та фаутних дерев у Черкасах висаджують нові. Цієї весни вже висаджено близько 400 штук. Про це в коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив начальник відділу екології Черкаської міської ради Володимир Гусаченко.

“По всьому місту зараз висаджують дерева, кущі, оформляють квітники. Зараз уже висаджено близько 400 дерев. Всього на цей рік заплановано висадити 800 штук нових дерев, але частину з них будемо садити вже восени – зараз період, сприятливий для садіння, вже закінчується. Насамперед садимо там, де просять жителі міста, або ж на місцях видалених дерев. Найбільша з таких компенсаційних висадок була проведена на вулиці Смілянській”, – розповів Володимир Гусаченко.

За словами головного еколога міста, перевагу віддають загальноприйнятим в Європі видам дерев: це шість видів кленів, три види лип, куляста акація. Для парків, скверів, зелених зон – буки, катальпи, платани, дуби звичайний та червоний, хвойні породи. А вздовж вулиць намагаються садити дерева, що не ростуть вище восьми метрів та не потребують обрізки – клени та акації кулястих форм (як на вул. Сумгаїтській та Чорновола). Також багато висаджують кущів – барбарисів та піреї.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаси дерева кущі висаджування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі