«Черкаські Мавпи» орендуватимуть ігрову залу «Будівельника» за гривню. Впродовж року

«Черкаські Мавпи» орендуватимуть ігрову залу «Будівельника» за гривню. Впродовж року, Владимир Безуглый

Баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» протягом року платитиме пільгову плату за оренду спортивного комплексу «Будівельник». Витрати складатимуть лише 1 грн 20 коп на місяць. За це проголосувало 22 депутати на сьогоднішній сесії Черкаської міської ради, – інформує ВиЧЕрпно.

Відповідний проект рішення був підготовлений за зверненням самого баскетбольного клубу, для якого плата є суттєвою.

Відзначимо, як йдеться у пояснювальній записці до цього проекту рішення, витрати з експлуатації ігрової зали КП «Спортивний комплекс «Будівельник» при проведенні тренувань становлять 397 грн за 1 годину, з яких орендна плата становить 216 грн, решта 181 грн – відшкодування комунальних послуг. При проведенні баскетбольних матчів витрати з експлуатації споруди становлять 662,5 грн, з яких орендна плата становить 414 грн, відшкодування комунальних послуг – 248,5 грн.

Фінансовим кошторисом КП «Спортивний комплекс «Будівельник» на 2017 рік заплановано надати в оренду ТОВ «Черкаські Мавпи» орієнтовно 513,5 годин тренувального часу, що в грошовому еквіваленті становить 110,9 тис грн за погодинну оренду та 42 години для проведення баскетбольних матчів на суму 17,4 тис грн.

За розрахунками КП «Спортивний комплекс «Будівельник», який є балансоутримувачем та орендодавцем об’єкту міської комунальної власності, у разі надання згоди ТОВ «Черкаські Мавпи» щодо пільгового користування ігровою залою в спортивному сезоні 2017/2018 року буде недоотримано орендної плати на суму 128,3 тис грн, що призведе до суттєвого зменшення надходжень підприємства.

http://vycherpno.ck.ua
черкаські мавпи споркомплекс будівельник оренда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі