
12:40, 12 травня 2017 р.
Актори Черкаського драмтеатру показали «нову» «Наталку Полтавку» (ФОТО)

Фото: ІнфоМІСТ
11 травня на сцені обласної філармонії відбулася прем’єра української опери на дві дії “Наталка Полтавка” від акторів Черкаського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка, – розповідає ІнфоМІСТ.
Це перша вистава черкаських театралів за режисури новопризначеного директора та художнього керівника, заслуженого діяча мистецтв України Петра Ластівки. “Буде аншлаг”, – із такими словами заходили поціновувачі мистецтва до філармонії. Глядачів справді зібрався повний зал.




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
10:43, 15 червня
15:12, 22 червня
00:03, 14 червня
1