У Черкасах триває конкурс «Україна в стилі ЕКО»

З 19 квітня 2017 року розпочався прийом документів для участі у екологічному конкурсі „Україна в стилі ЕКО“, метою якого є формування екологічних цінностей, сприяння духовному зростанню, становленню нових ідеалів і орієнтирів дітей та молоді області у взаємодії з природою рідного краю, – інформує прес-служба Черкаської міської ради.

У конкурсі беруть участь проекти, підготовлені громадськими об’єднаннями екологічного спрямування (якщо така діяльність передбачена в статутах організацій), органами місцевого самоврядування, об’єднаними територіальними громадами, навчальними закладами (дошкільними, позашкільними, загальноосвітніми, професійно-технічними, вищими) та природознавчими гуртками учнівської молоді (далі – Суб’єкти подання заявки). Не розглядаються проекти, подані від політичних партій, профспілкових та релігійних організацій.

У Черкасах триває конкурс «Україна в стилі ЕКО», фото-1

Кількість переможців проекту визначається, виходячи з обсягу коштів, передбачених в обласному бюджеті на відповідний рік на цю мету, з розрахунку не більше 30 тис грн на один проект.

Оголошення про проведення конкурсу з необхідною інформацією розміщено на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Новини» і на сайті управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації в рубриках «Актуально» та «Конкурси».

У Черкасах триває конкурс «Україна в стилі ЕКО», фото-2

Проекти приймаються до 19 травня 2017 року.

За детальною інформацією звертатися до управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації за тел. 63-09-78 (відповідальна особа: Литвин Альона Валеріївна).

http://www.rada.cherkasy.ua/ua/
черкаси конкурс етно проекти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии