Біля будівлі Черкаської ОДА підняли прапор Євросоюзу (ФОТО)

Біля будівлі Черкаської ОДА підняли прапор Євросоюзу, Владимир Безуглый

Прапор Європи замайорів поруч із Державним Прапором України та Черкащини біля обласної державної адміністрації. Тут відбулася церемонія підняття стягів із нагоди затвердження Радою Європейського Союзу законодавчої пропозиції про скасування короткострокових віз для громадян України, - інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Біля будівлі Черкаської ОДА підняли прапор Євросоюзу (ФОТО), фото-1
Біля будівлі Черкаської ОДА підняли прапор Євросоюзу (ФОТО), фото-2

– Стільки зусиль було докладено керівництвом нашої держави, дипломатами, народними депутатами, активістами й іншими задля цього результату – безвізового режиму для українців, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Як сказав Президент нашої країни, це – без перебільшення історична подія. Ми так довго цього прагнули. І повернулися до єдиного європейського простору. Бо безвіз – це не лише свобода пересування. У нас – спільні цінності і спільний напрямок руху. Наша країна зробила свій європейський вибір. І українці його відстояли під час Революції Гідності. Тепер маємо ще активніше разом працювати над європейським рівнем життя.

Біля будівлі Черкаської ОДА підняли прапор Євросоюзу (ФОТО), фото-3
Біля будівлі Черкаської ОДА підняли прапор Євросоюзу (ФОТО), фото-4

Уже 17 травня у Страсбурзі буде підписано відповідний законодавчий акт. Далі рішення опублікують в Офіційному журналі Союзу – і за двадцять днів потому воно набуде чинності.

http://ck-oda.gov.ua
черкаси ода прапор євросоюз безвіз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі