У мерії обіцяють, що газову установку на Пагорбі Слави ремонтуватимуть усе літо (ВІДЕО)

За літній період комунальники мають забезпечити “нормальну роботу” вічного вогню в руці Батьківщини-Матері на Пагорбі Слави. Про це в коментарі кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” повідомила директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук.

За її словами, зараз розробляється проектно-кошторисна документація на проведення капремонту установки, яка забезпечить у подальшому подачу газу на гору.

– Буде вічний вогонь за рахунок газової горілки, – запевнила представник мерії.

Вона також уточнила, що шматок червоної тканини, який став “вічним вогнем” на День Перемоги – це “тимчасове явище”.

У мерії обіцяють, що газову установку на Пагорбі Слави ремонтуватимуть усе літо (ВІДЕО), фото-1

– За літній період все-все зроблять. Повністю замінити всю систему – це завдання департаменту житлово-комунального комплексу, – розповіла Лілія Маліщук.

У коментарі “Прочерку” міський голова Анатолій Бондаренко заявив, що “вічний вогонь” із тканини коштував місту 2 800 гривень. Також він додав, що мерія про всяк випадок має ще один шматок тканини.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ” раніше, електричний вічний вогонь згас у вересні минулого року. Тоді в мерії заявили, що установка фактично не підлягає ремонту, і що там задумуються над поверненням газу. Пізніше з’ясувалось, що з підключенням газу до меморіалу виникли проблеми через зношеність комунікацій. На нараді мер закликав комунальників оперативно вирішити проблему, “щоб не довелось дружно варити трубу 7 травня”. Передбачалось, що газ горітиме лише на свята.

Як майоріла тканина на свята, дивіться в відеосюжеті Антени.

infomist.ck.ua
черкаси пагорб слави вічний вогонь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии