
09:50, 11 травня 2017 р.
Палац культури «Дружба народів» відрізали від електромережі (ВІДЕО)
10 травня ремонтна бригада Черкаського РЕМу, що є підрозділом ПАТ "Черкасиобленерго", відключили ПК "Дружба народів" від електромережі. Цей крок став вимушеним, адже підприємство "Азот", якому належить Палац культури, має велику заборгованість за електроенергію, – розповідає Антена.
За словами представника "Черкасиобленерго", керівництво заводу було попереджене щодо відключення, але ніяких дій у відповідь зроблено не було. Також він додав, що це – попереджувальний сигнал, на черзі й інші об’єкти, які належать хімічному гіганту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
02:18, 17 березня 2022 р.
02:18, 17 березня 2021 р.
02:19, 17 березня 2022 р.
02:20, 17 березня 2022 р.
02:19, 17 березня 2022 р.