Черкаські гімназисти стали переможцями фестивалю робототехніки (ФОТО)

Черкаські гімназисти стали переможцями фестивалю робототехніки, Владимир Безуглый

Всеукраїнський фестиваль робототехніки ROBOTICA відбувся в Києві. Сотні учасників у різних категоріях та тисячі глядачів долучилися до цієї масштабної події. Конкурс конструкцій із «Лего», архітектурний конкурс «Столиці світу», World Robot Olympiad, змагання роботів зі слалому та сумо, безліч ігрових та розвивальних локацій із робототехніки та легоконструювання – таким виявився фестиваль. Понад 500 школярів та студентів зі всієї України змагалися за перемогу. Представники Черкаської гімназії №9 взяли участь у змаганнях роботів зі слалому та сумо і в обох категоріях здобули перше місце, – розповідає сайт гімназії.

Черкаські гімназисти стали переможцями фестивалю робототехніки (ФОТО), фото-1

Робот учня Єгора Білоконя здолав шлях на смузі слалому найвправніше та найшвидше. Єгор здобув Кубок переможця. У змаганнях із сумо брали участь роботи трьох учнів гімназії. Протягом кількох годин вони проходили відбіркові матчі з роботами інших учасників. В результаті тривалої та напруженої боротьби робот, яким керував Нікіта Цвященко, став переможцем.

Черкаські гімназисти стали переможцями фестивалю робототехніки (ФОТО), фото-2

«Хлопці дуже довго тренувалися і показали достойний результат своєї праці, – ділиться враженнями учитель гімназії, тренер команди «Kiborgs.UA» Микола Цимбал. – Адже вони самостійно мали сконструювати та запрограмувати робота, котрий відповідав би не лише вимогам конкурсу відповідно до ваги та розмірів, але й зміг впоратися найкраще зі своїми завданнями. І їм це вдалося».

Черкаські гімназисти стали переможцями фестивалю робототехніки (ФОТО), фото-3
Черкаські гімназисти стали переможцями фестивалю робототехніки (ФОТО), фото-4

Нагадаємо, команда гімназистів «Kiborgs.UA» нещодавно також перемогла у грі роботів та стала чемпіоном FIRST LEGO League.

http://www.gym9.ck.ua/
черкаси гімназія9 робототехніка фестиваль
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии