Черкащани разом зустріли першу хвилину миру (ФОТО)

Черкащани разом зустріли першу хвилину миру, Владимир Безуглый

72 роки тому саме о 23.01 проголосили припинення вогню у Другій світовій війні. Цьому передував Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини.

Черкащани разом зустріли першу хвилину миру (ФОТО), фото-1

У День пам’яті та примирення більше сотні містян прийшли поночі до Пагорба Слави. Хто із квітами, а хто зі свічками. Долучилися до пам’ятного заходу й обласні владці, – розповідає прес-служба Черкаської обласної державної адміністрації.

Черкащани разом зустріли першу хвилину миру (ФОТО), фото-2

– Ми разом сумуємо за полеглими, – сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – У Другу світову війну було втягнуто 67 країн світу, втім найбільше загинуло саме українців. Лише черкащан у роки Другої світової полягло до 300 тисяч. Тому сьогодні так важливо, щоби громада пам’ятала той гіркий і болючий урок історії, подвиги тих часів, героїв тих часів. Пам’ятала ціну миру. І, звісно, в цей день я мрію, щоб так само ми мали ще одну дату, ще одну першу хвилину – але вже початку миру на нашому Сході.

Черкащани разом зустріли першу хвилину миру (ФОТО), фото-3

Нагадаємо, згідно з указом Президента України Петра Порошенка, 8 травня оголошено національним святом – Днем пам’яті та примирення.

http://ck-oda.gov.ua/
черкаси пагорб слави хвилина миру
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии