Члени Черкаського міськвиконкому не дійшли згоди щодо місць для торгівлі квасом (ФОТО)

Днями на засіданні виконкому ЧМР обговорювали питання щодо відкриття сезону торгівлі квасом у Черкасах, –повідомляє спецкор ПРО ГОЛОВНЕ.

Торгівлю квасом у місті планували розпочати з 6 травня та закінчити 25 серпня, проте за необхідності термін торгівлі продовжать, як і у торік.

Члени Черкаського міськвиконкому не дійшли згоди щодо місць для торгівлі квасом (ФОТО), фото-1

Під час обговорення питання у члена виконкому, заступника міського голови Геннадія Шевченка виникли зауваження до переліку місць торгівлі, які стосувалися окремих місць з переліку. Також зауваження виникли у заступника мера Ігоря Коломойця. Унаслідок обговорення всі пропозиції зібрали докупи та підсумували, що з переліку необхідно виключити пункти: 2, 14, 15, 16, 23, 25, 26, 27 та 34.

Члени Черкаського міськвиконкому не дійшли згоди щодо місць для торгівлі квасом (ФОТО), фото-2

Перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко зауважив, що деякі візки із квасом заважають містянам:

– Були випадки, коли ці візки заважали черкащанам, вони стояли на тротуарах, а іноді навіть на прохідних ділянках та містяни їх змушені були обходити. Тому це питання треба розглянути детально, – сказав Станіслав Овчаренко.

Оскільки у членів виконкому так і не вийшло знайти альтернативне рішення було вирішено перенести проект рішення на наступне засідання.

http://progolovne.ck.ua
черкаси торгівля квас місця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі