Рибалка врятував життя двом братам і собаці

7 травня близько 13:00 у Черкасах, неподалік одного із готельно-розважальних комплексів, рибалка врятував життя двом чоловікам, які мало не потонули в Дніпрі, – інформують в управлінні ДСНС України в Черкаській області.

Двоє братів 54 та 44-х років цього дня відпочивали на березі Дніпра, коли їхній собака кинувся до води та почав плисти на глибину.

Хвилюючись за домашню тварину, яка не реагувала на команди, 44 річний господар тварини поплив по неї. Проте, пропливши кілька десятків метрів, чоловік зрозумів, що не розрахував власні сили. А коли його тіло почала зводити ще й судома, він почав кликати на допомогу свого брата. Проте і старшому чоловікові забракло сил, аби прийти на допомогу братові. На півдорозі він знесилено зупинився, сам ледве тримаючись на воді.

Свідком події став випадковий рибалка, який неподалік рибалив з човна. Зрозумівши, що чоловікам потрібна термінова допомога, рибалка одразу спрямував свого човна до найбільш виснаженого потерпілого. Згодом, він підібрав човном і другого брата та собаку. Доставивши потерпілих до берега, чоловік знову відплив на риболовлю.

http://ck.dsns.gov.ua
черкаси брати собака рибалка порятунок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии