На черкаській дамбі встановлять відеокамери

На Черкащині визначили місця, де найчастіше стаються аварії, – там планують встановити відеокамери. Загалом це 33 місця, серед них і так звана «дорога смерті», що в Червоній Слободі, – розповідає Про все.

– У цих місцях будуть встановлені спеціальні камери, які фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху. Це порушення швидкісного режиму, порушення правил проїзду перехресть, порушення правил зупинки та стоянки, а також виїзд на смугу зустрічного руху. Наприклад, дамба через Дніпро має три місця концентрації ДТП, – розповідає заступник начальника відділу забезпечення безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУ НП у Черкаській області Олег Єргаков. – Дві камери плануємо встановити на дорозі в Червоній Слободі. Фіксація порушення здійснюватиметься автоматично, а власник транспортного засобу поштою отримуватиме повідомлення про штраф.

Передбачається, що 9 камер буде розміщено на дорогах державного значення, решта – на дорожній мережі населених пунктів.

Та поки в поліції достеменно ще не знають, коли запрацює відеофіксація, для цього немає відповідної постанови Кабміну. Однак правоохоронці впевнені, що камери допоможуть знизити аварійність.

http://provce.ck.ua
черкаси дамба відеокамери
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии