Білборди на бульварі Шевченка не прибрали через «юридичні моменти»

Рекламні конструкції на центральній вулиці Черкас, які мали демонтувати до 14 квітня, не прибрали через рішення суду. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив заступник міського голови Геннадій Шевченко.

“Це дуже складна й скандальна тема, яка давно тягнеться. Рішення сесії є, але як його виконати, якщо також є рішення суду із зобов'язанням продовжити термін дії угоди, якої немає. Тобто є юридичні незрозумілі моменти. Ми зараз вивчаємо це питання, уже була проведена нарада. Мета демонтувати білборди є, але ми мусимо діяти в межах закону. Якщо зараз робоча група почне прибирати їх, приїде поліція і почнеться з'ясування юридичних питань”, – розповів Геннадій Шевченко.

Нагадаємо, 6 квітня на сесії Черкаської міської ради ухвалили проект рішення "Про затвердження Програми впорядкування тимчасових споруд і зовнішньої реклами на території міста Черкаси на 2017-2019 роки" з урахуванням пропозиції міського голови Анатолія Бондаренка заборонити розміщення рекламних носіїв та демонтувати усі рекламні конструкції на бульварі Шевченка.

http://region.unn.ua/uk/news/cherkassy
черкаси центр білборди демонтаж суд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии