Черкаський музикант присвятив пісню загиблому африканському товаришеві (ВІДЕО)

Музикант черкаського гурту «Сонце в кишені» Олександр Дубина написав пісню, присвячену своєму товаришу – студенту Черкаського національного університету Маніятелі Адріану Андісі, який приїхав до Черкас на навчання і нещодавно раптово помер, – розповідає Прочерк.

Пісню-присвяту Олександр зіграв під гітару на балконі гуртожитку, в якому проживав Адріан.

– Це був мій дуже хороший товариш. Це була добра, щира людина. І так повелось, що кращих забирають. Мене ця ситуація шокувала, я не міг залишатись осторонь. Я вирішив зробити те, що в моїх силах. І в голову прийшла така думка: «Що я можу зробити? Якщо я можу зробити пісню, я заспіваю пісню». Я не використовував особливих професійних засобів, це було зроблено просто так щиро, під гітару, за півдня я накидав слова і зіграв цю пісню. Це знак того, що я знав Адріана. Я впевнений, що світла пам'ять про цю людину не пройде повз, а залишаться гарні спогади у нас, у студентів, – сказав Олександр Дубина у коментарі «Прочерку».

На його думку, у ситуації, що склалась, важлива будь-яка підтримка з боку адміністрації університету, а також з боку студентів і товаришів Адріана.

– Бо будь-яка трагедія разом переживається легше, – вважає Олександр.

http://procherk.info/
черкаси африканський студент загибель пісня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі